Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Ti Me Çmend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Për qdo dit te shoh e as nuk te njoh
Por me bukurin tende zemer me çmende
Bukuri e rrall si ti nuk kam par
Rri shtang dhe mendoj
Per ne 2 ëndrroj

Ref:

Se ti..Se ti po me çmend
smundem as me flejt
per ty qiko ty o shpirto
do mbetem pa mend
Se ti po me qmend smundem as me flejt per ty zemer ty o zemer do i harroj krejt

Qdo hap po te ndjej mendjen po ma heq
dua te t'kem ty me t'mir a me t'keq
Her ti me shikon her me provokon
Kaqurrelat tua para mi tundon

Ref:

Se ti.. Se ti po me çmend
smundem as me flejt
per ty qiko ty o shpirto
do mbetem pa mend
Se ti po me çmend smundem as me flejt per ty zemer ty o zemer do i harroj krejt..


Ky tekst u dërgua nga Gyli..Alban Mehmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/10/2009
Festivali: Zhurma Show 2010


Alban Mehmeti - Ti Me Çmend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Çmend".
3. Video është e këngës "Ti Me Çmend", por nuk këndohet nga Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Mehmeti:


Komente 0