Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Erdha Nën Nga Kurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Erdha nan un nga gurbeti
për të par moj me sy
ah i mjeri qfar më gjeti
kishe mbyllur ata sy,
ah i mjeri qfar më gjeti
kishe mbyllur ata sy

Më dogji malli i fëmirisë
kisha koh qe se të kisha par,
thash te gjej te pragu i shpisë
por të gjeta moj në varr,
thash te gjej te pragu i shpis
por te gjeta moj ne varr

Nëna ime, nëna ime
s'e besoj se s'je më ti
ti po fle moj nënë në hije
dhe do zgjohesh përsëri,
ti po fle moj nënë në hije
dhe do te zgjohesh përsëri!

Nëna ime, nëna ime
s'e besoj se s'je më ti
ti po fle moj nënë në hije
dhe do zgjohesh përsëri,
ti po fle moj nënë në hije
dhe do te zgjohesh përsëri!


Alban Mehmeti - Erdha Nën Nga Kurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdha Nën Nga Kurbeti".
3. Video është e këngës "Erdha Nën Nga Kurbeti", por nuk këndohet nga Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Mehmeti:


Komente 0