Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alban Plovishti - Kam Mall Ne Shpirt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Mall Ne Shpirt".
3. Video është e këngës "Kam Mall Ne Shpirt", por nuk këndohet nga Alban Plovishti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alban Plovishti - Kam Mall Ne Shpirt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/12/2013

2013-12-30T17:38:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kam Mall Ne Shpirt" kënduar nga Alban Plovishti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Burim Aliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

2x
Kam mall ne shpirt, kam llot ne sy
kam dhimbje ne zemer
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

2x
As qe po me djeg ky mall
ah ky mall ojj nan
hajde zemer maje besen
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

2x
Kam mall ne shpirt, kam llot ne sy
kam dhimbje ne zemer
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

3x
As qe po me djeg ky mall
ah ky mall ojj nan
hajde zemer maje besen
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeterMë Shumë Këngë Nga Alban Plovishti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet