Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Shehu - Doli Liza Ne Dritare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Doli liza
liza ne dritare
tuj mendu
tuj shikju
Ah moj liz
te rafte pika
me shokun erdha
kangen ta qita
Ah moj liz
te rafte pika
me shokun erdha
kengen ta qita
Une ne tye ti me mu
une me tye ti me mu
une me tye ti me mu
zemrat tona mej bashku.2.
oli liza
liza ne ballkon
tuj mendu
tuj shikuj
Ah moj liz
te rafte pika
me shokun erdha
kangen ta qita
Ah moj liz
te rafte pika
me shokun erdha
kangen ta qita
Une me tye ti me mu
une me tye ti me mu
une me tye ti me mu
zemrat tona mej bashku.2.


Ky tekst u dërgua nga  stafiAlban Shehu
Publikimi: 05/02/2015


Alban Shehu - Doli Liza Ne Dritare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doli Liza Ne Dritare".
3. Video është e këngës "Doli Liza Ne Dritare", por nuk këndohet nga Alban Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Shehu:


Komente 0