A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alban Skënderaj

Melodi ➡ The Melody

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Infinity_disaster


Melodi

Melodin edhe ne nje gur un do tmund ta zbuloj do le vetem vetmin deri sa ajo do te tingelloj
Melodin edhe neper terr un do tmund ta shikoj e nuk do ket perendim deri sa ajo rrugen do ndriçoj rrugen do ndriçoj hhuhh...

Ref: jo nuk do ti ndaj syt e mi un jo smund ti ndaj nga ti por un do ti mbaj atje kur drita shkrihet ne melodi me ty do tqesh me ty do tqaj zemren time mbeshtes tek ti me ty do tqesh me ty do tqaj asgje nuk mund te na ndaj

Melodin edhe ne nje fjal un do tmund ta shijoj qe te me ngroh shpirtin tim dhe magji e saj te mos perfundoj te mos perfundoj hhuhh....

Ref: JO nuk do ti ndaj syt e mi un jo smund ti ndaj nga ti por un do ti mbaj atje kur drita shkrihet ne melodi me ty do tqesh me ty do tqaj zemren time mbeshtes tek ti me ty do tqesh me ty do tqaj asgje nuk mund te na ndaj 2X


The Melody

I can even discover in a rock the melody
I will leave alone the loneliness till she makes a sound
I can even see the melody in the darkness
And won’t be a sunset till she lights the road
Lights the road hhuhh…

Chorus:
No, I won’t take my eyes no I can’t take my eyes of you
But I will keep them there till the light will melt in a melody with you
I will laugh with you I will cry with you, my heart I will lay on you
I will laugh with you I will cry with you
Nothing can separate us

I can taste the melody even in a word
So it can warm my soul
And her magic to never ends
To never ends hhuhh….

Chorus: 3x
No, I won’t take my eyes no I can’t take my eyes of you
But I will keep them there till the light will melt in a melody with you
I will laugh with you I will cry with you, my heart I will lay on you
I will laugh with you I will cry with you
Nothing can separate us

Korrigjo Përkthimin