A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alban Skenderaj - Nese Nje Dite


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e Albumit:

Melodi


Mbyllur ne nje re kam arritur kulmin e heshtjes nuk po gjej dot orientim e sdi te them perse
Edhe sot si dje po jetoj ne stinen e vjeshtes nuk po gjej dot perqendrim e sdi te them perse
Ref: por nese mund ti them stop vetmis dhe te gjeJa pak guxim do ta rinisja qe sot at film qe e lam pa perfundim dhe nese do te gjej prap nje drit un do te nis nje tjeter stin si te jet e vetmja klim ne shpirtin tim dhe nese do te kem prap nje dit un do te jetoj te njejtin film si te jet e fundit enderr pa mbarim
hhhuuhhh
Mbyllur ne ket dhom po me duket vetja i qmendur me imazhin tend ne mendje nuk po gjej sherim sot me shum se dje me kujtimin ton i perhumbur duke pritur doren tende deri ne agim
ref:por nese mund ti them stop 2X


Ky tekst u dërgua nga Daffina


teksteshqip.com © 2007 - 2018