Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Albana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Albana është një këngëtare e njohur. Në Korrik 2018, Albana merr pjesë në Kosova Fest 2018 me këngën "Nuk E Di"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesika Lela

Shpresa

Gledis

Stela Brahimllari

Erinda Dhima

Sevi

Mimoza Abedini

Liliana Kanina

Yllka Berisha

Entela Ilirjani

Tags: Albana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet