Albana Azizi

Albana Azizi Ne Lidhje Me Xherdan Shaqirin?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-05-2012]
Këngëtarja kosovare e cila jeton në Zvicër Albana Azizi, thuhet se është duke u shoqëruar shpesh me futbollistin e famshëm Xherdan Shaqiri.
Ka shumë thashetheme rreth një lidhje të mundshme mes Albanës dhe Xherdanit.

Thuhet se çifti shumë shpesh janë parë të shoqëruar në Zvicër, ku edhe jetojnë që të dy.
 (Telegrafi)

Albana Azizi Ne Lidhje Me Xherdan Shaqirin?


Komente 0