Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Albana Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Albana Berisha eshte nje kengetare qe kendon kenge per femije. Ajo jeton ne Prishtine me familjen e saj. Më datë 5 Korrik 2010, Albana Berisha publikon videoklipin "Femijeria Ime". Në Dhjetor 2011, Albana Berisha merr pjesë në Ylberi 2011 me këngën "Prinderit E Mi". Në Dhjetor 2012, Albana Berisha merr pjesë në Ylberi 2012 me këngën "Bota Magjike". Më datë 6 Janar 2013, Albana Berisha publikon videoklipin "Piratet". Në Nëntor 2013,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

1
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Anika Berisha

Blinera Muzhaku

Arbnora Rexhepi

Elta Ademi

Erza Hoti

Lorina Dula

Sala Jashari

Vjosa Selmani

Renata Bakalli

Ema Smajli

Tags: Albana Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet