Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Bilalli - Do T'qaj Neser Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Sonte jam shteruar
ne burimin tim
aq shum te kerkoj.

Sonte me rendojn
peshë e jetes
e vragve qe shpojn
e lendojn.

Shoh yllin tim
tek ngjitet ne gjithësi
dhe muzgun tek me flet
mu ne syy
aty ku fikët mua aty fillojn.

Agim i ri sërish agonn
e shpirti lotin e ngushllon
do t'qajm neser .

Sonte më peshojnë
e sotja e djeshmja e ardhmja
s'bashku thojnë
litma më eshte mbledhur ne grykë
e në gryken , e shpirtin e trupin
per pak hapsirë
dhe lotët duan të shperthejn
don t`plasin,t`lozin,t`rrjedhin
t`marrin punë .
Por shpirtin , dhembjen nuk don ta pranoj
as lotin nuk e lë t`lotoj
si dje dhe sonte prap me thot
mmmmm do t`qaj nesëëër


Ky tekst u dërgua nga Magrib


Nuk kemi video për këtë këngë.
Albana Bilalli - Do T'qaj Neser
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do T'qaj Neser".
3. Video është e këngës "Do T'qaj Neser", por nuk këndohet nga Albana Bilalli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Bilalli:


Komente 0