Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Je Pikë Në Zemër” Nga Albana & Arditi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[26-05-2014]
Një klip i bukur dhe i thjeshtë, duke iu përshtatur ritmit të këngës e cila rrëmbeu cmimin ‘Best Duo’ në festivalin ‘Celësi Muzikor 8’.E kemi fjalën për këngëtarët Albana Mesuli dhe Ardit Bexheti, të cilët sapo kanë sjellë me videoklip këngën e tyre në duet ‘Je pikë në zemër’.Artistja simpatike pas suksesit që i solli hera e parë e saj në një festival në Kosovë, sic ishte CM8, ajo falenderon për këtë klip autorin e tekstit Avni Qaili, kompozitorët Naim Qukiqi dhe Eroll Dogani.

Ndërsa këngëtarja e bukur shkodrane nuk ka harruar të falenderojë edhe dy miqtë e saj Artur Muca dhe Joni Peci që janë kujdeseur për dukjen në cdo detaj. Klipi ka nisur të pëlqehet shumë dhe padyshim do të jetë një hit i kësaj vere.
 (Maksim Gjokaj)

      Albana Mesuli & Ardit Bexheti - Je Pikë Në Zemër [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet