Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albana Mesuli - Dashuri Si Uragan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Si Uragan".
3. Video është e këngës "Dashuri Si Uragan", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albana Mesuli - Dashuri Si Uragan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Mire Se Erdhe Dashuri"

Komente

Asnjë Koment

20/02/2013

2013-02-20T19:34:46+00:00me shikim zmeren po ma ndez kam aq kohe ket cast po e pres qe te shrihem ne krahet e tu
me shikim zmeren po ma ndez kam aq kohe ket cast po e pres te me thuash ne sy te dua ty jo nuk di a ka me mir se kur jam vec me ty dhe nje gje dije sigurt(sigurt)per ty un kam dashuri si uragan
ne nje nate si kjo cdo gje haro per ne ky eshte fillimi cdo rast e cast me puth me deh per jete do jesh i imi
ah sa shumm per ty kam menduar e sa shumm shumm te kam kerkuar manetrin e buzeve tua a sa shumm per ty menduar e sa shumm sa shum te kam kerkuar tme thuash ne sy te dua ty
jo nuk di a ka me mir se kur jam vec me ty dhe njje gje dije sigurt(sigurt)per ty une kam dashuri si uragan
ne nje nate si kjo cdo gej haro per ne ky eshte fillimi ne cdo rast e cast me puth em deh per jete do jesh i imi
ne nje nate si kjo cdo gje haro per ne ky eshte fillimi ne cdo rast e cast me puth me deh per jete do jesh i imi
ne nje nate si kjo cdo gje haro per ne ky eshte fillimi ne cdo rtast e cast me outh me deh per jete do jesh i imi


Ky tekst u dërgua nga Zembile
Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet