Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Albana Mesuli - Dashuria Qe Te Kam Fal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Qe Te Kam Fal".
3. Video është e këngës "Dashuria Qe Te Kam Fal", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albana Mesuli - Dashuria Qe Te Kam Fal  (Feat. Valentina Mesuli)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Luajne Vajzat Shqiptare"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Valentina Mesuli

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Kam ran n`hall mdridhet zemra sonde s`je si heret t`jera `ke ndryshu krejt qind per qind zemren time po ma nxin [x2]

Dashurin qe ta kam fal hajrin zemer mos ja pafsh`nuk e do vec me inat`kurr ne jet si ty skam dasht [x2]

zemra sa tka mall me ti than sonde 2 fjal` prej ksaj lot qe mkan piku per gjith jeten tkan met mallku.[x2]

Dashurin qe ta kam fal hajrin zemer mos ja pafsh`nuk e do vec me inat`kurr ne jet si ty skam dasht [x3]


Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet