Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - Ti Te Dada  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Te Dua, Te Dua"

Komente

Asnjë Koment

26/09/2013

2013-09-26T15:07:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Te Dada" kënduar nga Albana Mesuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Mesuli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet