Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - A E Din Cka Boj Per Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/11/2017

2017-11-21T18:02:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Din Cka Boj Per Ty" kënduar nga Albana Mesuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Mesuli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet