A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albana Qato

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Albana Qato është një këngëtare e njohur. Më datë 24 Dhjetor 2013, Albana Qato publikon videoklipin "Per Ty". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 13 Mars 2014, Albana Qato publikon videoklipin "Pranoje". Më datë 21 Gusht 2014, Albana Qato publikon videoklipin "1 Milion E 1". Më datë 13 Shkurt 2015, B2N publikon videoklipin "Nuse 2", në bashkëpunim me Albana Qato. Më datë 25 Shtator 2015, Albana Qato publikon videoklipin "Je...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ledi (F)

Herolinda Bucaliu

Dorina Vinca

Gentiana Bujupi

Gerta Ademaj

Suela Ndreca

Gresa Gjoceraj

Liliana Kanina

Shpresa

Nevila Qesko


Tags: Albana Qato

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019