Albatrit Muqiqi

Albatrit Muqiqi Së Shpejti Projekti I Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-08-2015]
Këngëtari Albatrit Muqiqi nëpërmesa disa fotove të postuar në rrjetet e tij sociale Facebook & Instagram i ka paralajmëruar fansat e tij se shumë shpejt ai do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Mësohet se kënga e re është e zhanrit pop dhe se është punuar në studion e Genc Prelvukaj, transmeton teksteshqip.

Kënga është duke u punuar edhe me videoklip. Në fotot e postuara shihet Albatriti gjatë xhirirmeve të klipit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Albatrit Muqiqi Së Shpejti Projekti I Ri


Komente 0