A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albatrit Muqiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  185
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Albatrit Muqiqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Albatrit Muqiqi vijon studimet ne UBT ne degen e biznesit. Eshte I Biri i kengetareve Merita Spahiu Dhe Nysret Muqiqit. Në Qershor 2002, Albatrit Muqiqi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Ne Valle U Bashkuam". Në Nëntor 2009, Albatrit Muqiqi merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Syte E Tu". Në Dhjetor 2009, Albatrit Muqiqi merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Boll Boll". Në Dhjetor 2010, Albatrit Muqiqi merr pjesë në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Merita Spahiut

I biri i

Nysret Muçiqit

Profili

Twiter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Live (2014)

Boll


» Dërgo Një Këngë »

Sa Sa
Po Du Me T'pa
Sa Vite
Edhe Pak
Qika Qika
S'Muj Me Ta Fal
Lajkatare
Te Tjera
Zeshkane Bjondine
Ti Fala


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Qendrim Pllana

Vali Kuqi

Estto

Gzim Ukiqi

Egzon Pireci

Lind Islami

Gëzim Gashi

Yll Limani

Klejvis Saliaj

Mateus Frroku


Tags: Albatrit Muçiqi, Albatrit Muqiqi, Albatriti, Albatrit Mucici, Albatrit Muqici, Albi, Albatrit Muciqi

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018