Albatrit Muqiqi

Kush është “Jeta” E Albatrit Muqiqit?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-08-2015]
Këngëtari Albatrit Muqiqi isht mjaft aktiv këtë verë, ardhja e këtij sezoni veror e gjeti atë me një projekt të ri muzikor të cilin këngëtari e realizoi muajin e kaluar dhe titullohet "Theje Gotën".

Ndërkohë që tani ai ka vendosur ti japë vetes pak pushim. Së fundmi këngëtari ndodhet në qytetin e Ulqinit bashk me të fejuarën e tij, ku kanë disa muaj që janë së bashku.

Sot në rrjetin e tij social në Instagram Albatriti ka publikuar një foto ku shihet bashk me të ferjuarën e tij dhe në mbishkrimin e fotos kishte shkruar "Jeta".

Mesa duket kjo është jeta e Albatrit Muqiqit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kush është “Jeta” E Albatrit Muqiqit?


Komente 2