Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albatrit Muqiqi - Ne Valle U Bashkuam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

NE NJE NATE TE QETE ,EMBEL PO ENDRROJA.
NJE GERNET TE BUKUR VAZHDIMISHT DEGJOJA ,
HAPA SYTE PERGJUMUR
YJET PO SHIKOJA,
GJITHE FEMIJET E BOTES NE VALLE I FTOJA.

REF.
NEN TINGUJT E GEZUESHEM,
TE GJITHE U BASHKUAM,
VALLEN TONE TE PERBAShKET LUMTUR E FILLUAM .
NEPER FUSHA E MALE,
VALLEN E VAZHDUAM KAPUR DORE PER DORE,
OO NE BREGDET LUNDRUAM.

YLLIN LART E LUTA TE ME BEHEJ ROJE,
ISHTE RRUGE E GJATE DHE MUNDET TE VONOHEJ.
LUTA TE BUKUREN HENE N'VALLE TE BASHKOHEJ,
RRUGEN TONE TE LUMTUR TE NA E NDRICOJE.

REF.
NEN TINGUJT E GEZUESHEM,
TE GJITHE U BASHKUAM,
VALLEN TONE TE PERBASHKET LUMTUR E FILLUAM.
NEPER FUSHA E MALE,
VALLEN E VAZHDUAM,
KAPUR DORE PER DORE OO NE BREGDET LUNDRUAM.


Ky tekst u dërgua nga sara


Nuk kemi video për këtë këngë.
Albatrit Muqiqi - Ne Valle U Bashkuam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Valle U Bashkuam".
3. Video është e këngës "Ne Valle U Bashkuam", por nuk këndohet nga Albatrit Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:


Komente 0