Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albatrit Muqiqi - S'Muj Me Ta Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Smundem ma smundem ma ne sy ta shoh, zot me ndihmo se zemra kerkon ate...
Sme kupton sme kupton mu asnjo,lotet mi shton ti veten lendon gabon...
Dashnin qe tkam dhuruu sot jam tu e mallku...
Smuj me ta fal smuj me ta fal ty shpirtin tim,se nuk me dhan jo nuk ke dhan asgje per dashurin 2x
Nuk jeton ti sjeton per veten joo,veten shkatrron mu po mshkatrron pranoo,e tepron po munon qa me boo,zot me ndihmo se zemra kerkon ate, dashnin qe tkam dhuru sot jam tu e mallkuu...
Smuj me ta fal smuj me ta fal ty shpirtin tim,se nuk me dhan jo nuk me ke dhan asgje per dashurin 2x


Ky tekst u dërgua nga Lisa


Renditja: Top 200
Publikimi: 28/02/2018
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)
Orkestrimi: Kledi Bahiti
Video Produksioni: XL FilmsMë Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:


Komente mbi këtë këngëAlbatrit Muqiqi - S'Muj Me Ta Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'Muj Me Ta Fal".
3. Video është e këngës "S'Muj Me Ta Fal", por nuk këndohet nga Albatrit Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.