Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albeni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Albeni është një produksion shumë i njohur. Produksioni i parë dhe i vetmi në Shkup është themeluar me kërkesë të shumë artistëve Shkupjan. Merre me editimin dhe distibutimin e albumeve muzikore. Gjithasthu gjirimeve televizive dhe reklamave marketingut....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Jehona

Power Production

Tomato

Dea

Albanota

Framein Production

Rec Production

Fadil Veseli Production

Beni Kerçove

Fabrika

Tags: Albeni


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet