Tema: Poezi Për Fenë Myslimane


O Allah Na I Pastro Zemrat...

O'Allah na i pastro zemrat
Nga Hasedi dhe mëkatet,
Na jep përfundim të mirë
Edhe na ruaj gjithashtu
si nga Shirku dhe Bidatet.

- Poezi nga Alberim Stojani


- U dërgua nga AlberimStojani -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0