Alberita Preni
Alberita Preni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Alberita Preni është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 16 Shtator 2017, Alberita Preni publikon videoklipin "Per Ty Jam Tu Menu". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, teksti u shkrua nga Yll Limani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 14 Shkurt 2018, Alberita Preni publikon videoklipin "Marre", në bashkëpunim me GT. Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, teksti u shkrua nga Petro Xhori, GT. Videoklipi u prodhua nga P...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0