Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Albert Radi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Albert Radi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtari nga Prizreni, Albert Radi, vazhdon të befasojë të gjithë. Alberti, përndryshe njihet edhe për mbrëmje karaokesh në qytetin e Prizrenit, duke krijuar atmosferë të zjarrtë para publikut prizrenas së bashku me Gerta Saramatin. Ai pritet që të jetë njëri prej talenteve që do të tentojë të këtë zërin më të mirë në Gjermani. Ai nëpërmes një fotografie në snapchat ka treguar se shumë shpejt pritet që të jetë në mesin e këngëtarëve që do të kën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardit Krasniqi

Verim Zendeli

Lon Shkodra

Shiga

Markel

Egoo

Stefan Marena

Egzon Krasniqi

Xhustino Hasani

Aurel Thellimi

Tags: Albert Radi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet