A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alberti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • New York 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Alberti është një këngëtar i njohur. Një djalosh i ri, i gjatë, i bukur dhe shumë i talentuar. Përplot jetë, dëshira dhe plane për një të ardhme të suksesshme në lëminë e artit të këndimit, është Albert Popaj, i njohur mjaft kohëve të fundit në estradën kosovare. Ai e don shumë muzikën, e don këngën por edhe vallëzimin dhe kur të gjitha këto kombinohen, bëhet një kompleks interesant që e mundëson artistin ta shpreh botën e vet artistike. Pa përtesë iu përgjegj intervistës sonë duke ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Julian Lekocaj

Driton Sopa

Behar Lekaj

Samir Aliu

Afrim Uka

Bajram Asllani

Admir Prekaj

Marlen Qelia

Hysni Zeqiri

Tefik Islami


Tags: Alberti, Albert Popaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019