Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albert Popaj - Kur Të Pash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kur te bash okur te takova pa te marr moj goc ty be se durova hajde me mu ne te dy ne kafiq mu taku e najfjal bashk o me ndrru hejj tekam dashur hejj tekam dashur o paty ty be smoj merrnu


Ky tekst u dërgua nga Albin Rrahmani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Albert Popaj - Kur Të Pash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Të Pash".
3. Video është e këngës "Kur Të Pash", por nuk këndohet nga Albert Popaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albert Popaj:


Komente 0