Albi KMN
Albi KMN

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Albi KMN është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Korrik 2020, Azet & Albi publikojnë videoklipin "Sin City". Më datë 23 Korrik 2020, Azet & Albi publikojnë videoklipin "Zwei". Më datë 6 Gusht 2020, Azet & Albi publikojnë videoklipin "Xhep". Më datë 27 Gusht 2020, Azet & Albi publikojnë videoklipin "D&g". Më datë 10 Shtator 2020, Azet & Albi publikojnë videoklipin "Zehnte Etage". Në vitin 2020, Azet & Albi publikojnë albumin "Fast Life 2". Më datë 27 Janar 2022, Albi...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0