Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  47
 • Vendlindja:
 • Kavajë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Albi Lushi është një poet. Lindi në qytetin e Kavajës ku kreu shkollën fillore dhe gjimnazin Aleksandër Moisiu. Studimet e larta i kreu në fakultetin ekonomik në degën Ekonomia dhe e drejta. Studimet Master i kreu në Universitetin e Tiranës,Fakulteti i Drejtësisë,dega Eu Business Law. Trajnime dhe programe studimi brenda dhe jashtë vendit. Albi Lushi është vlerësuar me çertifikata “Mirënjohje “nga disa prej Klubeve Letrare në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.Mund të për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha


Autorë Të Ngjashëm:

Besnik Jaha

Kreshnik Ibrahimi

Dionis Xhafa

Gentinikqi

Haziz Ahmeti

Gajur Pajaziti

Benjamin Krasniqi

Kasam Shaqirvela

Unik Nirvana

Romario Xhaferri

Tags: Albi Lushi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet