Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albi Xhepa

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Albi Xhepa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtari nga Gjakova është shumë aktiv me projekte muzikore dhe koncerte të shumta. Në vitin 2010, Albi Xhepa shpallet fitues në Star Academy Albania 5. Në Nëntor 2010, Albi Xhepa merr pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Ne Ekstremin Tend". Më datë 26 Tetor 2010, Artistet E Gjakoves publikon videoklipin "Qyteti I Humbur". Në Dhjetor 2010, Albi Xhepa & Sam Jaupaj marrin pjesë në Festivali i 49-të në RTSH me këngën "Drite". Më da...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Fitues i

Star Academy Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Geci

Qendrim Pllana

Vali Kuqi

Andin Randobrava

Leutrim Gervalla

Gzim Ukiqi

Red Bloody

Hekuran Krasniqi

Albatrit Muqiqi

Korab Shaqiri

Tags: Albi Xhepa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet