TEKSTESHQIP

Albina Demaku
Ndarje Pa Kuptim
Lyrics
(Feat. Hekuran Krasniqi)

nanannnaa...
ho hoohooo...

hekuran:
sa pa fat tani nuk t'takoj
dikur me ty 1 melodi m'shoqroj..
ishim t'lumtur dikush na mallkoj
ne at vend ku gjithqka filloj..

albina
edhe pse afer s'te kamm..

hekuran:
shpresa qe t'takoj gjall me mban...l

albina:
lumturin tek ty e gjej

hek:nga largësia po te ndjej

albina:
naj naj najjj

hekuran:
laj laj laj lajjjj

këngën që e deshe ta këndoj,
qastet e lumtura i kujtoj
plagt e zemres un ti sheroooj
ardhja jote do t'me ngushlloj..

hekuran:
ne ket qyteeeet ku jetojjj mungesa jote me verbooon

albina:
shpirti yt dhe zemren rob ma mban
qdo dit faqet me lot i laj

hekuran:
shpirti yt dhe zemren rob ma mban
qdo dit faqet me lot i laj

laj laj lajjj laj laj lajjj

hekuran:
faji mbet gjithmon jetim
me vret kjo ndarje pa kuptim

albina:
faji mbet gjithmon jetim
me vret kjo nradje pa kuptim

3x Ref:
faji mbet gjithmon jetim
me vret kjo nradje pa kuptim

DËRGOI: