A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hekuran Krasniqi

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  63
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Hekuran Krasniqi is a very famous singer, songwriter and producer of Pop music. Ne vendlindje ka perfunduar shkollen fillore dhe te mesme, ku me pastaj ka filluar studimet ne Prishtine dhe i ka perfunduar me sukses maksimal ne Akademine e Arteve te Bukura, drejtimi Komunikimi Masiv, dega Moderator. Talentin per muzike e kan zbuluar familja e tij qysh prej moshes 2 vjet e gjyseme ku dhe ka kenduar kengen e pare "Anes lumit anes bregut" dhe e ka incizuar me kasetofon. Rrjedhat e jetes e kane valvitur neper situata te ndryshme ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Machiato Band

(Former member)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Live (2008)

Iron (2007)


» Add A Song »

Ajo Me Mbyti
Kenga Ime
Jam Merzit
Hajde Nje Nate
Sa Shume Lote
Prej Shpirtit
Ajo Te Don
Sonte Po Pijme
Shqiptare
Dosti Jem

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (2)


Related Artists:

Blero

Vedat Ademi

Ermal Meta

Flori Mumajesi

Ermal Mamaqi

Alban Skenderaj

BimBimma

Genc Prelvukaj (Gentz)

Labinot Tahiri (Labi)

2po2


Tags: Hekuran Krasniqi, Hekurani, Heki

Hekuran Krasniqi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018