A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albina Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Albina Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2011, Albina Jakupi merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Nje Jemi". Më datë 10 Nëntor 2012, Albina Jakupi publikon videoklipin "Tani Ti Shko". Në Janar 2014, Albina Jakupi & Ejona Gjinolli marrin pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Xhamadani Vija Vija"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Princesha Morina

Flaka Zeneli

Rina Shyti

Dhurata Haliti

Estela Nikoliqi

Elona Sopjani

Dea Sabriu

Yllka Rexha

Xhenis Dhima

Emara Berisha


Tags: Albina Jakupi, Albina's Band

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019