Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Jakupi - Eja Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  14

Eja lule lule e bukur tere pylli ty te don ku me fshihesh ku je strukur une te kerkoj kudo
let me prije mjellm e bardhe neper pyll per t'gjetur ty ose era let me qoje kah ty lule te me drejtoje
Era fryn e gjethet vyshken, ku je lule ku endrron zemra ime te kerkon moj, lule ty qe kundrmon


Ky tekst u dërgua nga Leta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Albina Jakupi - Eja Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Lule".
3. Video është e këngës "Eja Lule", por nuk këndohet nga Albina Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Jakupi:


Komente 0