Albion Muqiqi
Albion Muqiqi
Albion Muqiqi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Albion Muqiqi është këngëtar i njohur. Më datë 15 Dhjetor 2015, Albion Muqiqi publikon videoklipin "Nuk Shoh Tjera".

Në vitin 2017, Albion Muqiqi publikon albumin "Live 2017".

Më datë 26 Korrik 2019, Albion Muqiqi publikon videoklipin "Ma Shume Se Dashni". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment, ndërsa produksioni audio u realizua nga Agon Neziri.

Më datë 1 Shkurt 2023, Albion Muqiqi publikon videoklipin "Ajo". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Egzon Bajraliu, ndërsa tekstin e shkroi Kreshnik Avdiu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0