Albiona Vllahiu
Albiona Vllahiu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Albiona Vllahiu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Më datë 13 Gusht 2023, Albiona Vllahiu publikon videoklipin "Kjo Dashnija". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1