A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albo 06

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Albo 06 is a singer of Hip-Hop music. Më datë 13 Janar 2017, Albo 06 publikon videoklipin "Jeta N'mahall"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

EMG

Kriisma

Art

Faton Maloku

Kedy

La Sullta Aka Toyota

Tifi Ag

Orianel

Burn (Rap)

Dr. Flow


Tags: Albo 06

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019