A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alboholics

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
  • Age:
  • 19
BIOGRAFIA: Alboholics is a popular group/singers of Hip-Hop music. Anëtarët e grupit Alboholics janë: Cyanide, B52 dhe N.a.G apo Jetmir Hoxha, Gëzim Hajdini dhe Visar Ahmeti. Këta të tre u njoftuan në shkollën e mesme Christopher Columbus. Ky grup u formua në vitin 2000 ku edhe filluan të bejnë këngë së bashku. Këta gjithashtu bejnë pjesë në grupin The Bloody Alboz....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

B52

(Former member)

Cyanide

(Former member)

N.A.G

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Abstract

2D

Legenda

Madd Dogs

Retrovizorja

Etno Classic

Hithat

Humus

Sansara

Bloody Foreigners


Tags: Alboholics, Alboholiks, Cyanide, B52, N.A.G

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019