Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albos

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Alban Markaj
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Albos është një këngëtar dhe autor këngësh. Albos është një këngëtar dhe autor këngësh Albos e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik. Se pari u be i njohur me kengen e tij te par "Me T jetrin" e ber ne vitin 2008 ndersa e publikuar ne vitin 2012. Ne vitin 2014 ka realizuar kengen e titulluar "Dy Dashuri". keng E Cila ka fituar qmimin best balada ne qelesin muzikor 8. "ALBOS eshte nje artist shum i talentuar, ai esht vet tekstshkrues, vet e ben muziken, vet orkestrimin, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Albos, Alban Markaj, Albos Star

Komente 0