Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albrim Llapqeva

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Albrim Llapqeva është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Albrim Llapqeva vjen prej nje familjeje te njohur muzikantesh. Ai ka studiuar ne Fakultetin e arteve muzikore. Si ne femijeri e ka pelqyer shum muziken dhe tani filloi ta marre seriozisht. Më datë 14 Gusht 2014, Albrim Llapqeva publikon videoklipin "Nuk Je Okej", tekstin e te ciles e ka shkruar Fatmir Muja, kurse videoklipi nga Max Production. Më datë 3 Tetor 2015, Albrim Llapqeva publikon videoklipin "X E Ke". Më datë 16 Dhjetor 2016, A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Herolind Iseni (Lindi)

Ex Wolf

Krijel Flexy

Loni Gashi

Ram Kukaj

Dukati

Stenaldo Mëhilli

Xhuljo Imeri

I2rejt

Marly

Tags: Albrim Llapqeva


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet