Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albulena Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Albulena Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Qytetit të bukur të Prizrenit i shtohet edhe një emër i ri në skenën muzikore. Me një sërë projektesh mbi supe, Albulena është zotuar që me këngën të merret shumë seriozisht dhe shumë shpejt edhe me bashkëpunime. Origjinaliteti, zëri, sharmi skenik dhe sinqeriteti e bëjnë Albulenën të adhuruar dhe të vlerësuar. Ndonëse në fillimet e karrierës, këngëtarja e re nuk kursen gjithçka për të mësuar mbi përshtypjen e audiencës. Më datë 15 Janar 2019,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Endrita Aliu

Alba Ymerhalili

Laureta Hasani

Erina Sherifi

Greta Azizi

Flutura Babaj

Ilda Krama

Merita Hasani

Erleta

Alina Shku


Tags: Albulena Berisha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet