Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albulena Kajtazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Albulena Kajtazi është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur. LenaZ Beat eshte emri karakteristik i kompozitores Albulena Kajtazi. Kujtimet e para te femijris ajo i kaloi ne prishtin ne koder te diellit, ku e kaloi femijrin deri ne moshen 6-7 vjeqare, ku edhe per shkaqe te cilat jane private per familjen KAJTAZI u larguan per ne Gjermani. Ajo, banon dhe punon ne Gjermani. Ajo eshte kompozitore eshte tekst shkruese dhe kryesisht i shkruan tekstet e kengetares se njohur Gjira (Argjira Kajtazi) qe e ka moter d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥🔥

Motra e

Gjirës

Motra e

Ardi (Ardi Kajtazi)

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Syzana Jashanica

Dorina Xerxa

Teuta Blaka

Shqipdona Behluli

Blinera Krasniqi

Besa Morina

Viona Shabani

Arbëresha Hajdari

Fitore Gjonbalaj

Valentina Ajdari

Tags: Albulena Kajtazi, Lenazbeat, Lenaz Beat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet