Albulena Kukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Albulena Kukaj është një këngëtare e njohur. Albulena Kukaj jeton ne Drenas dhe eshte mbesa e Violete Kukaj. Albulena studion ne shkollen e mesme te muzikes dhe debutoi ne Polifest 2009 me kengen "Sheshi i vetmise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albina Ratkoceri

Leonita Asllani

Fjolla Shala

Miradije Aliu

Ilirjana Berisha

Blinera Krasniqi

Shpresa Berisha

Sadete Shkodra

Albana Bilalli

Dorina Xerxa


Tags: Albulena Kukaj