Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albuneta Topalli
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Ditëlindja:
  • 30 Nentor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
Këndon kryesisht: pop

Albuneta Topalli është këngëtare e njohur. Më datë 16 Shtator 2017, Albunneta publikon videoklipin "Nuk Ta Fal".

Më datë 19 Nëntor 2018, Albuneta Topalli publikon videoklipin "Sa Me Lendove", në bashkëpunim me Shemi Iliret. Muzika e këngës dhe teksti u shkruan nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga XL Films.

Më datë 24 Maj 2019, Albuneta publikon videoklipin "Harrove". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet