Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alda Bida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Alda Bida është një autore këngësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Eriona Rushiti

Ida Nurçe

Sebastiana Brecani

Lejla Agolli

Valdete Antoni

Naime Beqiraj

Aneta Brozi

Arta Haziri Nuhiu

Suzana Fazliu

Androse Hajdari

Tags: Alda Bida


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet