Aldi Loci
Aldi Loci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Aldi Loci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 26 Shkurt 2013, Aldi Loci publikon videoklipin "Cun Me Pare". Më datë 24 Korrik 2018, Aldi Loci & Batalioni B13 publikojnë videoklipin "Montalcino Italia". Muzika e këngës u punua nga Albert Sula. Më datë 8 Korrik 2019, Aldi Loci publikon videoklipin "Malli Me Ka Marr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1