A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aldo Musaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Aldo Musaku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Mars 2018, Aldo publikon videoklipin "Bitch". Më datë 6 Korrik 2018, Aldo Musaku publikon videoklipin "Ti S'e Din". Më datë 11 Gusht 2018, Aldo Musaku publikon videoklipin "Tabú", në bashkëpunim me Ina Qato....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shonak

Alby

Enemy

Sharku Mc

El Ninjo

Lavo

Liço

KTK

Bourne

Ergi Zejnuni (Ergi)


Tags: Aldo Musaku, Aldo, Aldo Musaka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018