Aleksandër Gjelaj
Aleksandër Gjelaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Aleksandër Gjelaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe baladë popullore. Më datë 16 Maj 2013, Aleksandër Gjelaj publikon videoklipin "Simpatike". Më datë 8 Dhjetor 2015, Aleksandër Gjelaj publikon videoklipin "Pershendetje". Më datë 9 Maj 2017, Aleksandër Gjelaj publikon videoklipin "Ah Dashni". Më datë 18 Gusht 2017, Aleksandër Gjelaj publikon videoklipin "Hajde Qik". Më datë 21 Shtator 2018, Aleksandër Gjelaj publikon videoklipin "Leje Inatin". Më datë 16 Gusht 2019, Aleksandër Gjelaj publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0