Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Aleksandër Gjoka - Ne Kete Flete Te Bardhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Dite Dimri"
Në këtë fletë të bardhë
Për ty do të shkruaj
Por kujtimet s'më lënë
Më bëjnë të vuaj

Kujtoj ato çaste
Që kurrë më s'do vinë
Kur aq pranë të kisha
Dhe ndjeja dashurinë

Po ti atë dashuri të pastër jo më se doje
Një tjetër ti më the që dashuroje
Tani po e kuptoj se ti nuk ndjen për mua
Ndaj unë të urrej...
(Përsëriten të tre strofat)

(2 herë)
Nuk dua asgjë tjetër, po bëj si dhe unë
Se dashurinë, jo unë se humb


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet