Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksandër Gjoka - Per Ty Vella Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Hej vella
s'do t'shoh me
do te prese
dheu i zi

Hej vella
ku shkon ti
si ta moren
ty rinin

Te marr ne krah
me ngasherim
pertej sme con
o vella
plumbi jeten ta ka marr
nga ne u ndave o vella

Mbi trupin tend
lule u hodhen
e pas kortezhit
qe vajton
dhimbjen lotet
dot si mbaj
zemra shperthen
zemra qan

(3x)
Ne zemren time do te jesh
i pavdekshem o vella

O vella
O vella


Aleksandër Gjoka - Per Ty Vella
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Vella".
3. Video është e këngës "Per Ty Vella", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:


Komente 0